DOĞAGEZİKAMP

Bodrum Günlük Ev ve Pansiyon Fiyatları

Bodrum Günlük Ev ve Pansiyon Fiyatları 2021

Yaz mevsiminin gelmesi ile birlikte tatil planları yapmaya başlayan insanlar, günlük ev ya da pansiyon araştırmaya başladı. Otel fiyatlarının yüksekliği nedeniyle özellikle son yıllarda oldukça popüler hale gelen günlük ev ve pansiyonlar yediden yetmişe herkesi cezp etmektedir. Türkiye’nin en ünlü tatil beldesi olan Bodrum’da tatil yapmak isteyen tatilciler için Bodrum günlük ev ve pansiyon fiyatları 2021 yılında ne kadar oldu? Konulu yazımızı siz değerli okuyucularımız için hazırladık.

Günlük Ev Nedir?

Günlük ev, isminden de anlaşılacağı üzere bir ya da birkaç günlüğüne kiralanan evlere verilen isimdir. Özellikle pahalı otel fiyatları nedeniyle daha ucuz tatil yapmak isteyenler, kalabalık aileler ya da evli olmayan çiftler tarafından tercih edilmektedir. Bodrum’da da bu konseptte çalışan birçok ev bulunmaktadır. Bodrum günlük ev fiyatları ekonomik olduğu için de çok fazla tercih edilmektedir.

Bodrum Günlük Ev Fiyatları

Bodrum günlük ev fiyatları bulunduğu lokasyona, denize yakınlığına, oda sayısına ve konforuna göre değişiklik göstermektedir.

  • 1+0 Stüdyo Daire Bodrum Günlük Ev Fiyatları- 75 TL ile 2000 TL,
  • 1+1 Daire Bodrum Günlük Ev Fiyatları- 85 TL ile 2000 TL,
  • 2+1 Daire Bodrum Günlük Ev Fiyatları- 295 TL ile 2000 TL,
  • 3+1 Daire Bodrum Günlük Ev Fiyatları– 400 TL ile 2475 TL arasında değişmektedir.

Pansiyon Nedir?

Bazı odaları ya da evin tamamının misafirlerin konaklaması için düzenlenmiş evlere pansiyon adı verilmektedir. Bazı pansiyonlarda sabah kahvaltısı verildiği gibi öğle yemeği ve akşam yemeği de verilmektedir. Pansiyonların temizliği görevli personeller tarafından yapılmaktadır. Bodrum’da çok fazla pansiyon bulunmaktadır ve Bodrum pansiyon fiyatları uygunluğu nedeniyle tatilciler tarafından çok fazla tercih edilmektedir.

Bodrum Pansiyon Fiyatları

Bodrum pansiyon fiyatları hizmet kalitesine ve çeşitliliğine göre ve bulunduğu lokasyona göre değişiklik göstermektedir.

  • Sadece Oda Bodrum Pansiyon Fiyatları- 156 TL ile 437 TL,
  • Oda ve kahvaltı Bodrum Pansiyon Fiyatları- 183 TL ile 539 TL,
  • Tüm ev ve kahvaltı Bodrum Pansiyon Fiyatları– 1175 TL ile 6751 TL arasında değişmektedir.

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu