DOĞAGEZİKAMPPİKNİK

Çeşme Delikli Koy

Çeşme Delikli Koy
Deniz Manzaralı yerleşim yerinden uzak sakin bir yer arıyorsanız, doğru yere geldiniz. İşte Çeşme Delikli Koy.. Peki Delikli Koy ismi nereden Geliyor Yıllarca sert dalgaların zamanla aşındırdığı kayalar, harika manzaranın oluşumunda yardımcı olmuş. Denizin içinde kalan ve kıyı ile denizin birleştiği yerdeki delik, aynı zamanda bu koyun isminin geldiği yer. Bu Delikli kaya aynı zamanda iki benzersiz koyu da birbirinden ayırıyor.

Yapılaşmanın Olmadığı Tamamen Doğal bir Yer
Özellikle hiç bir tesisin kurulmadığı ve yerleşim yerinden uzak doğal kalmış ender yerlerden biri, ve kamp tutkusu olanların en çok tercih ettikleri yerlerden biri. Tabi hiçbir tesis ve market olmadığı için, tüm yiyecek içecek ve eşyalarınızı kendiniz getirmeniz gerekiyor. Masmavi berrak denizi ile harika ve huzurlu bir kamp yapabileceğiniz bir yer.

Nerede ve Nasıl Gidebilirim
Delikli koya gitmek için en iyi tavsiyemiz özel araçla gitmeniz, Çünkü en yakın toplu taşıma aracı Alaçatı Port’a kadar gidiyor. Ve burası ile Delikli Koy arası yaklaşık 7 KM civarı, Özel aracı ile gidecekler için Harita konumu tam olarak şu koordinatlarda;

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu